Liitu meiega

koolitused kuni 25% soodsamad

 Tarkvara koolitused

Aina rohkem ettevõtteid võtavad omaks ärirakendusi või loovad neid ise, et hoida kokku aega ja teha andmepõhiseid otsuseid. Saa osavaks juhtivate rakenduste kasutamises nagu Apple, IBM ja Microsoft, et jääda silma tööandjatele. 

Apps training

 Tehnilised koolitused

Arendage enda oskuseid tootja poolt heakskiidetud koolituste abil ja omandage vajalikud sertifikaadid.

 Koolituslahendused kõigile

Kohandatud koolitused ettevõtetele, eraisikutele, riigiasutustele ja sõjaväele

Computer Training at New Horizons Estonia

Kas otsite võimalusi koolitada IT-meeskonda või arendada isiklikku IT-karjääri? Mõlemal juhul pakub parimaid tehnoloogia, rakenduste ja ärioskuste koolitusi New Horizons Estonia, et jõuda soovitud tulemusteni.

New Horizons Estonia on pakkunud innovatiivseid koolituslahendusi juba üle 30 aasta, mis on arendanud ettevõtteid ja aidanud miljonitel inimestel mõista nende karjääri eesmärke. 

Võtke ühendust New Horizons Estonia juba täna, et saada teada rohkem kohandatud IT- koolituslahenduste kohta meeskondadele, eraisikutele ja riigiasutustele. 

 Ärikoolitused

Tänapäeva ettevõtete juhid ja töötajad peavad omama terviklikke ja tasakaalukaid oskusi olla produktiivsed enda organisatsioonis ja konkurentsivõimelised turul. Tehke nutikaid otsuseid ettevõttes koos New Horizons Estonia ärikoolitustega.

New Horizons koolitused

World

Muuda ambitsioonid turustatavateks oskusteks ja äri eesmärgid käegakatsutavateks tulemusteks New Horizons koolitustega Baltikumis ja Skandinaavias. 
Õppige koolitusruumis või osalege veebikoolitusel koos virtuaalsete õppeviisidega, mis sobivad igale ajakavale ja stiilile.

Liituge rohkem kui 30 miljoni inimesega ning arendage enda IT-karjääri või meeskonna IT-oskuseid New Horizons koolitustega.


World

 

  • 30 miljonit inimest koolitatud üle maailma alates aastast 1982
  • Rohkem kui 300 koolituskeskusega üle kuue mandri ja üle 35 riigi,  paljude kultuuride ja keeltega
  • Kõige suurem alati toimuvate koolituste pakkuja maailmas 
  • Klientide rahulolu ja koolituskvaliteedi uuringute põhjal hinnatud TOP 5% koolituste pakkujate hulka 
  • Ametlik koolituspartner tipptehnoloogia tootjatele, sh Microsoft, Cisco, CompTIA, VMware ja ITIL

 

Koolituste kataloog

            2021 koolituste kataloog 
2021 New Horizons Learning Catalog  
                    Lae alla     

Algavad veebiseminarid

AWS Security Fundamentals & Preparing for a Career in Cloud Security

dets 07, 2021 | 9:00am PT / 12:00pm ET / 5:00pm GMT Register Now

In this presentation, attendees will learn the basics of AWS Security and become familiar with resources to accelerate their careers in cloud security. Starting with an overview of AWS and the AWS Shared Responsibility Model, participants will gain an understanding of key security and compliance controls and how those control objectives are met using services and solutions from AWS and our partners. Using the AWS Well-Architected Framework to structure the conversation, we will cover identity and access management, threat detection, infrastructure security, data protection and incident response, as well highlight AWS services and customer use cases supporting these functions. Attendees will learn about the culture of deep security ownership that helps organizations be successful as they pursue their digital transformation and cloud adoption goals. The session will conclude with a focused conversation on the skill sets, learning objectives, and training resource available to them as they pursue heavily in-demand, sought-after career options for security professionals.
Check out the full webinar schedule here

Liitu uudiskirjaga

Kord nädalas ilmuv uudiskiri viib teid kurssi uudistega IT- ja ärikoolituste maailmast ning tutvustab trende tehnoloogia valdkonnas.

Liitun uudiskirjaga