Liitu meiega

koolitused kuni 25% soodsamad

 Tarkvara koolitused

Aina rohkem ettevõtteid võtavad omaks ärirakendusi või loovad neid ise, et hoida kokku aega ja teha andmepõhiseid otsuseid. Saa osavaks juhtivate rakenduste kasutamises nagu Apple, IBM ja Microsoft, et jääda silma tööandjatele. 

Apps training

 Tehnilised koolitused

Arendage enda oskuseid tootja poolt heakskiidetud koolituste abil ja omandage vajalikud sertifikaadid.

 Koolituslahendused kõigile

Kohandatud koolitused ettevõtetele, eraisikutele, riigiasutustele ja sõjaväele

Computer Training at New Horizons Estonia

Kas otsite võimalusi koolitada IT-meeskonda või arendada enda IT-karjääri? Mõlemal juhul pakub parimaid tehnoloogia, rakenduste ja ärioskuste koolitusi New Horizons Estonia, et jõuda soovitud tulemusteni.

New Horizons Estonia on pakkunud innovatiivseid koolituslahendusi juba üle 30 aasta, mis on arendanud ettevõtteid ja aidanud miljonitel inimestel mõista nende karjääri eesmärke. 

Võtke ühendust New Horizons Estonia juba täna, et saada teada rohkem kohandatud IT- koolituslahenduste kohta meeskondadele, eraisikutele ja riigiasutustele. 

Rendi tipptasemel koolitusruum

Room Rental options

New Horizons Estonia saab Teid aidata, kui otsite koosolekute või koolituste läbiviimiseks ruume.

New Horizons pakub kõike, mida on vaja kõrgekvaliteetseks ja madalate kuludega koolituse või koosoleku toimumiseks. Me teame mida sa vajad eduka koosoleku läbiviimiseks, kuna teeme seda iga päev!

Meie koolitus- ja koosolekuruumid pakuvad paindlikuid lahendusi tehnilisteks koolitusteks, mitte-tehnilisteks koolitusteks, koosolekuteks ja konverentsideks. Meie koolitusruume saab kohandada vastavalt teie vajadustele ja mahutavusele, nii saate läbi viia Teie enda loodud koolitusprogramme või professionaalseid ärikoosolekuid. 

Küsige lisaks konverentsiruumide kohta ärikoosolekute jaoks või arvutitega varustatud koolitusruumide kohta, kus on kiire internetiühendus ja digiprojektorid. Saame ka vähendada Teie kohustusi pakkudes tehnilist tuge, kes aitab Teid asjade üles seadmise ja seadistamisega.

 Ärikoolitused

Tänapäeva ettevõtete juhid ja töötajad peavad omama terviklikke ja tasakaalukaid oskusi olla produktiivsed enda organisatsioonis ja konkurentsivõimelised turul. Tehke nutikaid otsuseid ettevõttes koos New Horizons Estonia ärikoolitustega.

Computer training at New Horizons Estonia

New Horizons IT koolitused

World

Muuda ambitsioonid turustatavateks oskusteks ja äri eesmärgid käegakatsutavateks tulemusteks IT-koolitustega New Horizons Estonia poolt. Loodud tegusatele IT- spetsialistidele ja ettevõtete meeskondadele Estoniaa ümbruses, aitavad New Horizons'i kursused Teid ette valmistada sertifikaadi saamiseks juhtivates tehnoloogiates. 
Õppige kohapeal koolitusruumis või enda tempos veebikoolitusena koos virtuaalsete õppemeetoditega, mis sobivad igale ajakavale ja stiilile. Lisaks saage ligipääs kõige võimsamatele müüja poolt volitatud õppevahenditele ja eksperdi juhenditele. 

Liituge rohkem kui 30 miljoni inimesega ning arendage enda IT-karjääri või meeskonna IT-oskuseid New Horizons Estonia koolitustega.


World

 

  • 30 miljonit inimest koolitatud üle maailma alates aastast 1982
  • Rohkem kui 70 asukohaga Põhja-Ameerikas laieneb New Horizons frantsiisi võrgustik üle kuue mandri ja üle 35 riigi, võttes omaks palju kultuure ja keeli
  • Kõige suurem alati toimuvate koolituste pakkuja maailmas 
  • Klientide rahulolu ja koolituskvaliteedi uuringute põhjal hinnatud TOP 5% koolituste pakkujate hulka 
  • Ametlik koolituspartner tipptehnoloogia juhtijatega, sh Microsoft, Cisco, CompTIA, VMware ja ITIL

 

Algavad koolitused

Koolituste kataloog

            2021 koolituste kataloog 
2021 New Horizons Learning Catalog  
                    Lae alla     

Liitu uudiskirjaga

Kord nädalas ilmuv uudiskiri viib teid kurssi uudistega IT- ja ärikoolituste maailmast ning tutvustab trende tehnoloogia valdkonnas.

Liitun uudiskirjaga

Ettevõtte IT koolitused

Corporate Training

Ärikoolitused meeskonna oskuste ja produktiivsuse suurendamiseks. 

Materjalid

Resources

New Horizons pakub palju erinevaid materjale. Vaata kuidas saame Teid aidata.

IT Sertifikaadid

Courses & Certifications

Leia New Horizons poolt pakutavaid koolitusi ja sertifikaate.

Õppemeetodid

Learning Methods

Koolitusruumi, veebikoolituse, paindliku ajakava ja kohapeal toimuva õppe võimalused.

Algavad veebiseminarid

Leadership & Development - Leading Change & Maintaining Emotional Intelligence

mai 11, 2021 | 9:00 am PT / 12:00 pm ET / 4:00 pm GMT Register Now

The only thing constant in life is change. The most successful businesses, professionals, and leaders, learn to thrive through even the most complex adversities. This webinar will uncover the power of emotional intelligence and challenge you to take your self-awareness (and overall performance) to the next level as you adapt and grow through change. Elevating your emotional intelligence will help you create an organizational culture that embraces change. Navigating remote and in person interaction requires an intentional lens of awareness.

During this engaging webinar, Executive Coach Erin Cambier will discuss:

  • Why emotional intelligence skills are key to successfully navigating change
  • Specific ways to leverage your emotional intelligence to improve your performance (and your teams' performance too!)
  • Strategies you can utilize right away to help you better self-regulate through fast-paced change and high stress situations

Check out the full webinar schedule here

Hetke pakkumised

Current Promotions

Säästa raha ning vaata viimase hetke soodustusi.

Vaata, mida koolituse läbijad ütlevad New Horizons Estonia kohta