Liitu meiega

koolitused kuni 25% soodsamad

 Tarkvara koolitused

Aina rohkem ettevõtteid võtavad omaks ärirakendusi või loovad neid ise, et hoida kokku aega ja teha andmepõhiseid otsuseid. Saa osavaks juhtivate rakenduste kasutamises nagu Apple, IBM ja Microsoft, et jääda silma tööandjatele. 

Apps training

 Tehnilised koolitused

Arendage enda oskuseid tootja poolt heakskiidetud koolituste abil ja omandage vajalikud sertifikaadid.

 Koolituslahendused kõigile

Kohandatud koolitused ettevõtetele, eraisikutele, riigiasutustele ja sõjaväele

Computer Training at New Horizons Estonia

Kas otsite võimalusi koolitada IT-meeskonda või arendada enda IT-karjääri? Mõlemal juhul pakub parimaid tehnoloogia, rakenduste ja ärioskuste koolitusi New Horizons Estonia, et jõuda soovitud tulemusteni.

New Horizons Estonia on pakkunud innovatiivseid koolituslahendusi juba üle 30 aasta, mis on arendanud ettevõtteid ja aidanud miljonitel inimestel mõista nende karjääri eesmärke. 

Võtke ühendustNew Horizons Estonia juba täna, et saada teada rohkem kohandatud IT- koolituslahenduste kohta meeskondadele, eraisikutele ja riigiasutustele. 

Rendi tipptasemel koolitusruum

Room Rental options

New Horizons Estonia saab Teid aidata, kui otsite koosolekute või koolituste läbiviimiseks ruume.

New Horizons pakub kõike, mida on vaja kõrgekvaliteetseks ja madalate kuludega koolituse või koosoleku toimumiseks. Me teame mida sa vajad eduka koosoleku läbiviimiseks, kuna teeme seda iga päev!

Meie koolitus- ja koosolekuruumid pakuvad paindlikuid lahendusi tehnilisteks koolitusteks, mitte-tehnilisteks koolitusteks, koosolekuteks ja konverentsideks. Meie koolitusruume saab kohandada vastavalt teie vajadustele ja mahutavusele, nii saate läbi viia Teie enda loodud koolitusprogramme või professionaalseid ärikoosolekuid. 

Küsige lisaks konverentsiruumide kohta ärikoosolekute jaoks või arvutitega varustatud koolitusruumide kohta, kus on kiire internetiühendus ja digiprojektorid. Saame ka vähendada Teie kohustusi pakkudes tehnilist tuge, kes aitab Teid asjade üles seadmise ja seadistamisega.

 Ärikoolitused

Tänapäeva ettevõtete juhid ja töötajad peavad omama terviklikke ja tasakaalukaid oskusi olla produktiivsed enda organisatsioonis ja konkurentsivõimelised turul. Tehke nutikaid otsuseid ettevõttes koos New Horizons Estonia ärikoolitustega.

Computer training at New Horizons Estonia

New Horizons IT koolitused

World

Muuda ambitsioonid turustatavateks oskusteks ja äri eesmärgid käegakatsutavateks tulemusteks IT-koolitustega New Horizons Estonia poolt. Loodud tegusatele IT- spetsialistidele ja ettevõtete meeskondadele Estoniaa ümbruses, aitavad New Horizons'i kursused Teid ette valmistada sertifikaadi saamiseks juhtivates tehnoloogiates. 
Õppige kohapeal koolitusruumis või enda tempos veebikoolitusena koos virtuaalsete õppemeetoditega, mis sobivad igale ajakavale ja stiilile. Lisaks saage ligipääs kõige võimsamatele müüja poolt volitatud õppevahenditele ja eksperdi juhenditele. 

Liituge rohkem kui 30 miljoni inimesega ning arendage enda IT-karjääri või meeskonna IT-oskuseid New Horizons Estonia koolitustega.


World

 

  • 30 miljonit inimest koolitatud üle maailma alates aastast 1982
  • Rohkem kui 70 asukohaga Põhja-Ameerikas laieneb New Horizons frantsiisi võrgustik üle kuue mandri ja üle 35 riigi, võttes omaks palju kultuure ja keeli
  • Kõige suurem alati toimuvate koolituste pakkuja maailmas 
  • Klientide rahulolu ja koolituskvaliteedi uuringute põhjal hinnatud TOP 5% koolituste pakkujate hulka 
  • Ametlik koolituspartner tipptehnoloogia juhtijatega, sh Microsoft, Cisco, CompTIA, VMware ja ITIL

 

Algavad koolitused

Koolituste kataloog

            2021 koolituste kataloog 
2021 New Horizons Learning Catalog  
                    Lae alla     

Liitu uudiskirjaga

Kord nädalas ilmuv uudiskiri viib teid kurssi uudistega IT- ja ärikoolituste maailmast ning tutvustab trende tehnoloogia valdkonnas.

Liitun uudiskirjaga

Ettevõtte IT koolitused

Corporate Training

Ärikoolitused meeskonna oskuste ja produktiivsuse suurendamiseks. 

Materjalid

Resources

New Horizons pakub palju erinevaid materjale. Vaata kuidas saame Teid aidata.

IT Sertifikaadid

Courses & Certifications

Leia New Horizons poolt pakutavaid koolitusi ja sertifikaate.

Õppemeetodid

Learning Methods

Koolitusruumi, veebikoolituse, paindliku ajakava ja kohapeal toimuva õppe võimalused.

Algavad veebiseminarid

What you Need to Know About CMMC in 45 Minutes

okt 05, 2021 | 9:00am PT / 12:00pm ET / 5:00pm GMT Register Now

With over 350,000 organizations impacted and an estimated 5M+ training candidates in the next 3 years, CMMC is the most talked about cybersecurity regulatory action in 2021.  In 45 minutes you will (1) learn about the regulatory landscape that led to the creation of the CMMC standard; (2) get a high level understanding of the Model and the 17 cybersecurity domains it covers; (3) gain an appreciation for what a CMMC Assessment feels like; and (4) explore the CMMC ecosystem of service providers for assessment and training.

Check out the full webinar schedule here

Hetke pakkumised

Current Promotions

Säästa raha ning vaata viimase hetke soodustusi.

Vaata, mida koolituse läbijad ütlevad New Horizons Estonia kohta