Populaarsed (Online Anytime) koolitused

Leidke endale sobiv e-õppe pakett

Uued OLA koolitused

{{value[0].Version}}

New Horizons e-õppe võimalused

Online ANYTIME - Traditional eLearning

Võimendage enda tarkvara investeeringuid meie e-õppe kogumiku abil olenemata ametist, osakonnast, ajakavast või õppimisviisist. Suurendage tänu koolitustele ja õppevahenditele enda produktiivsust ja töötajate tõhusust ja tulemuslikkust. 

Selle koolituste kollektsiooni abil saate arendada oskusi olenemata sellest, kas olete algaja või kogenud kasutaja. Meie koolituste kogumid sisaldavad auhinnatud kursusevara, mis on välja töötatud, et olla vastavuses pidevalt muutuvate kutsesertifikaatide nõuetega. Simulatsioonid pakuvad ülesandepõhiseid mitme lahendusega stsenaariume, et pakkuda teile võimalikult realistlikku tehnoloogiaalast praktikat. 

Online ANYTIME - Performance Support

Meie uued New Horizons Performance Support kollektsioonid pakuvad materjale või õppevarasid, mis on kättesaadavad ja rakendatavad vajalikul hetkel. Enamasti selliste lahenduste poole pöördutakse tööalaselt, sest need aitavad lahendada väga spetsiifilisi äriprobleeme.  

Kas otsite 2–3-minutilist videot, mis aitab Teil läbida konkreetse protsessi ning mis tuleb kindlal ajal lõpule viia või otsite täiendavaid teatmematerjale? Mõlemal juhul aitavad meie Performance Support kollektsioonid Teile lahenduse leida.

Vendor Authorized On Demand Training

New Horizons on tipptehnoloogiate pakkujate litsentseeritud partner. Õppijate jaoks tähendab see kõrgkvaliteedilist õppematerjalidega koolitusi, kus kasutatakse kaasaegseid tehnoloogiaid. Ettevõtete jaoks tähendab see suurimat tootlust koolitusinvesteeringute pealt.

Tekkis küsimusi?

Võta meiega ühendust!

Contact New Horizons


Tallinn Estonia
 +372 555 11 819
 New Horizons Estonia