Online ANYTIME New Horizons Estonia

Looge endale sobilik e-õppe ajakava ja tempo

Kas vajate koolitust, kuid teil on tihe graafik ja soovite töötada omas tempos? Veebikeskkond Online ANYTIME New Horizonsis Estonia pakub mugavat ja paindlikku e-õppe võimalust

Veebipõhise ja arvutipõhise koolitusvõimalusena Online ANYTIME võimaldab Teil pääseda oma kursustele juurde kodus, kontoris või teel olles ja seda igal ajal, nii päeval kui öösel ilma serveritesse, litsentsidesse või tarkvarasse investeerimata.

Kui eelistate iseseisvat õppimist on Online ANYTIME suurepärane võimalus. New Horizons Estonia kujundab iga kursuse nii, et see hõlmaks õpieesmärkide määratlust, juhendamisstrateegiaid ja asjakohaseid õppetegevusi.

Jaotatuna otsitavateks mooduliteks, võimaldab Online ANYTIME hõlpsasti leida kursuse erinevad osad, millele keskenduda.

OLA Koolituste kataloog

Praktilised koolitused igal ajal ja igal pool

Nii nagu New Horizons Estonia traditsiooniliste koolitusruumis toimuvate koolituste puhul, sisaldab ka Online ANYTIME sama koolitussisu. See interaktiivne õppimiskogemus ühendab endas keerukaid töövahendeid ja tehnikaid, olles samas hõlpsasti kasutatav.

Praktikaküsimuste ja hinnangute abil saate mõõta, kui hästi Te erinevad õppe-eesmärgid olete omandanud. Endale sobivas tempos keskkondade kasutamine ja piiramatu juurdepääs koolituse materjalidele annavad Teile võimaluse oma uusi oskusi lihvida.

New Horizons Estonia vLab annab võimaluse kursusel õpitut kinnistada läbi praktiliste ülesannete, kasutatdes reaalset riist- ja tarkvara keskkonda. VLabi saate kasutada ka oma uute oskuste harjutamiseks ja tugevdamiseks. Online ANYTIME kaudu saate reaalseid kogemusi, et olla valmis tulevasteks tööülesanneteks.

Valmistuge sertifikaadi saamiseks 

Tehnoloogia alal sertifikaadi saamiseks pakub New Horizons Estonia ka Test-Prep abi. Siia kuuluvad küsimused, mis on spetsiaalselt välja töötatud vastama müüja sertifikaadi eksamite küsimustele. Samuti on Teil võimalus kasutada oma praktikas ajapiiranguid, pakkudes teile veelgi tõhusamat ettevalmistust.

 

Saadaval olev õpperežiim annab ka mitmekülgse tagasiside õigete ja valede vastuste kohta.

New Horizons Estonia teeb koostööd ka valdkonna kirjastuste, müüjate, analüüsiettevõtete, äriideede juhtide ja tippjuhtidega, et anda Teile kohene juurdepääs parimatele koolitusmaterjalidele, kokkuvõtetele ja uurimisaruannetele. Need kõik on 24/7 saadaval. New Horizons annab Teile edu saavutamiseks vajaliku teabe.

Online ANYTIME annab Teile juurdepääsu ka suurele trükiste kogule ja ligi 1000-le videole. Need videod käsitlevad mitmesuguseid teemasid, millest igaüks toob esile konkreetsed ülesanded ja funktsioonid. Kõik need annavad Teile veelgi rohkem kogemusi oluliste tarkvararakenduste ja riistvara alal.

Online ANYTIME koolitus New Horizons Estonia

Kas otsite põhikursusi või soovite omandada kõrgetasemelisi tehnilisi oskusi? Mõlemal juhul võivad Teid aidata New Horizons Estonia Online ANYTIME koolitused, mida pakume kokku üle 1200. New Horizons lisab pidevalt uusi koolitusi, et tagada Teile ajakohased oskused.

New Horizons Estonia konsultandid on valmis vastama Teie küsimustele. Helistage +372 555 11 819 lisateabe saamiseks või koolituse kavandamiseks. 

OLA eelised

  • Õppige Teile sobival ajal
  • Keskenduge vajalikule koolitusele
  • Piiramatu ülevaade mõistete omandamiseks
Learning Methods Infographic

Online Anytime iseloomustus

I am really enjoying the class learning about the new features in Server 2008. I enjoy the hands on element of the virtual labs and your very flexible method of instruction. Being able to ask questions at any time is a great thing IMO.

Thanks for the class and I will definitely push my Dept for more training dollars to take more classes.
Charlie P.

Tekkis küsimusi?

Võta meiega ühendust!

Contact New Horizons


Tallinn Estonia
 +372 555 11 819
 New Horizons Estonia