Koolituseelarve lahendused

Võtke koolitusrahadest maksimum New Horizons Estonia-ga

ERIPAKKUMISED

New Horizons Estonia pakub kampaaniaid, mis aitavad Teil raha kokku hoida. Meie praeguste eripakkumiste kohta lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust. 

CISCO ÕPPEKREDIIDID

Cisco õppekrediidid aitavad organisatsioonidel hoida kokku raha tänu ettemakstud krediidipakettidega koolitustele. Iga ainepunkt on väärt 100 dollarit ning seda saab kasutada koolituse jaoks New Horizons Estonias.  

Find out more about Cisco Learning Credits

 

ETTEVÕTTE HINDAMINE

New Horizons Estonia pakub äriklientidele mahusoodustusi, mis aitavad Teie ettevõtte individuaalseid koolitusvajadusi tsentraliseerida.

Õppepunktid

Õppepunktid sobivad suurepäraselt neile, kes vajavad paindlikke ja mitmekesiseid koolituslahendusi. Õppepunkte saab rakendada igal meie koolitusel.

Klubi liikmelisus

New Horizonsi Estonia klubiliikmelisus võimaldab piiramatuid koolitusi erinevates valdkondades, sealhulgas:

  • Office klubi - Koolitus kogu Microsoft Office Suite'i kohta (Word, Excel, PowerPoint, Outlook jt.)
  • Graafika & Internet - Koolitus veebidisaini oskuste omandamiseks, sealhulgas HTML & CSS, Javascript, Adobe Creative Suite jpt..
  • Tehnikaklubi - Võimaldab koolitada spetsialiste, kes soovivad saada sertifikaate ja konkurentsieeliseid.

 

Citrix koolituspass

Citrix koolitusprogramm pakub uusimaid Citrixi sertifikaate jaehinnast üle 20% soodsamalt. See on hea võimalus eksamiteks valmistumiseks..

Find out more about Citrix and Citrix Training Pass

 

ettevõtte koolituskupongid

Need kupongid aitavad säästa raha rühmakoolitustelt. See valik sobib suurepäraselt neile, kes vajavad rühmakoolitust uue toote väljaandmise või töötajate täiendamise jaoks.

Software Assurance koolitus vautšerid (SATV)

Kui Teie ettevõttel on Microsoft Software Assurance liikmelisus, võite saada Microsofti Software Assurance koolituskuponge, mis annavad Teile õiguse saada Microsofti koolitust kindla aja jooksul.

New Horizons Estonia on Microsofti juhtiv koolituspartner ja suurepärane valik SATV-de kasutamiseks.

Find out more about Microsoft SATV