Registreerimise ja tühistamise reeglid

Tühistamine ja tagasimaksed

Allpool on välja toodud New Horizons arvutikoolituskeskuse tühistamise ja tagasimaksete reeglid. Küsimuste tekkimise korral võtke meiega ühendust.

 Ootejärjekord
  • Jäädes koolitusele hiljaks rohkem kui 15 minutit, võivad teie koha võtta ootejärjekorras olevad isikud.
  • Jäädes hiljaks rohkem kui 30 minutit, tuleb uus koolituse aeg panna. Lisandub mitte kohaleilmumise tasu.
  • Koolitusel osalejad vastutavad enda kohaloleku kinnitamise eest.
  • Kordussooritused registreeritakse ootejärjekorra alusel. Osaleja peab kaasa võtma varasema kursusematerjali ning võivad lisanduda lisatasud (LMS tasu, LOD tasu jm.).

** Avatud registreerimistunnid võivad muutuda**

 Avatud registreerimise tühistamise/uuesti ajastamise reeglid

Teavitage New Horizons'it esimesel võimalusel helistades +372 555 11 819 või kirjutades info@newhorizons.ee, et vältida trahve.

Avatud registreerimisega koolituste aja muutmiseks on vajalik kümne (10) tööpäevane etteteavitamine, et vältida lisatasusid.

Juhul kui ei ilmuta kohale või tühistatakse vähem kui kümne (10) tööpäeva jooksul enne koolituse toimumise kuupäeva, tuleb maksta 100% koolituse rahast, vastavalt arvel olevale kuupäevale või 30 päeva jooksul. Kupongidega tasutud koolituste puhul kaotavad kupongid kehtivuse. Kui koolituse eest on tasutud koha litsentsiga, eemaldatakse need päevad. Premium klassi puhul tühistatakse mitu kupongi.

 Kohapeal toimuvate koolituste või ruumide rentimise tühistamise/uuesti ajastamise reeglid

Teavitage New Horizons'it esimesel võimalusel helistades +372 555 11 819 või kirjutades info@newhorizons.ee, et vältida trahve.

Ümberajastades viisteist (15) tööpäeva enne koolituse toimumise kuupäeva lisandub haldustasu 10%, mis lisatakse ostusummale. Ümberajastades vähem kui viisteist (15) päeva enne koolituse toimumise kuupäeva, tuleb maksta 100% koolituse hinnast, algse koolituse toimumise kuupäevaks.

 Red Hat tühistamise/ümberajastamise reeglid

Red Hat reeglid näevad ette, et viieteist (15) tööpäevane etteteatamine on vajalik, et vältida lisatasusid. Ainult üks (1) ümberajastamine on lubatud. Ümberajastades vähem kui viieteist (15) tööpäeva jooksul tuleb tasuda 50% avaldatud koolituse hinnast (MSRP). Uus koolituse aeg antakse ümberajastamise jooksul ja koolitus tuleb läbida (1) aasta jooksul arvestatuna arve kuupäevast.

Koolitustel osalejate asendusi saab teha mitte vähem kui 48 tundi enne koolituse algust.

Mitteilmumise korral tagasimakset ei tehta ja ümberajastamist ei toimu. 

  Microsoft Software Assurance Training Voucher (SATV) tühistamine/ümberajastamine

Kui koolituse eest on makstud Microsoft Software Assurance koolituse vautšeriga (SATV) on vajalik kümne (10) tööpäevane etteteatamine, et ümberajastada ilma lisatasudeta.

Juhul kui ei ilmuta kohale või tühistatakse vähem kui kümne (10) tööpäeva jooksul enne koolituse toimumise kuupäeva tuleb maksta 100% koolituse rahast, vastavalt arvel olevale kuupäevale või 30 päeva jooksul. Kupongidega tasutud koolituste puhul kaotavad kupongid kehtivuse. Kui koolituse eest on tasutud koha litsentsiga eemaldatakse need päevad. Premium klassi puhul tühistatakse mitu kupongi.

Lubatud on üks (1) ümberajastamine koolituse kohta, kuni 48 tundi enne koolituse alguskuupäeva. Ümberajastades pärast alguskuupäeva, lisandub 50% tasu avaldatud koolituse hinnast (MSRP). Uus koolituse aeg antakse ümberajastamise jooksul ja koolitus tuleb läbida kuue (6) kuu jooksul arvestatuna arve kuupäevast.

  Online Anytime (OLA) Cancellation/Enrollment Policy

Online Anytime (OLA) võti aktiveeritakse makse kviitungiga ja need kehtivad (1) aasta. Kui võti on aktiveeritud ei saa seda tühistada. Võtmed kehtivad ainult arves toodud isikule ning neid ei saa teisele isikule üle kanda. Registreerimine algab arve kuupäevaga ja lõppeb kaksteist (12) kuud arvestatuna arve kuupäevast. 

 Mitte ilmumine

Tühistamisest teatamata jätmise korral võetakse koolituse eest täies mahus tasu. Kui koolituse eest maksti kupongidega, siis EI tagastata neid kupongikogumisse. Kui tasutakse kohalitsentsiga, siis koolituspäev eemaldatakse.

 Refund Policy

New Horizons arvutikoolituskeskus Estonia reeglite järgi on kõik hinnad lõplikud.

 Üldised reeglid

Maksmata jätmise korral tühistatakse kõik praegused ja tulevased registreerumised ning juhtumi kohta algatatakse menetlusse.

Kupongid kehtivad kaksteist (12) kuud alates arve kuupäevast ja neid ei saa kellelegi teisele edasi anda.

Klubide kasutus on piiratud arvel oleva isiku nimega, neid ei saa üle kanda ja need algavad arve kuupäeval.

Premium klassides registreerumiseks võetakse mitu kupongi.

Klient mõistab, et allkirjastatud tellimuslepingud on nõusolekud New Horizons'i ja nende ettevõtte vahel ning ettevõtte allkirjaandja vastutab õppemaksu eest ja teavitab kõiki töötajaid/ personali, et tagasimaksed tehakse ettevõtte nimele. Kõik allahindlused tühistatakse, kui osad ülaltoodud koolitus tühistatakse. New Horizons tagab ainult lepingus sätestatud teenused.

Klient on nõus mitte palkama New Horizons'i töötajat (1) aastaks pärast tellimuslepingu järgi tellitud koolituse lõpetamist.

New Horizons Eesti